Renault Tukas ČSAO Praha
čsao
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Vivendo deseruisse ut vis. His esse munere integre an. Est at brute ignota, per id feugait persequeris. Amet latine vis ea. Semper accusata laboramus vix et.

Předmětem řešení projektu je návrh dostavby nového showroomu Renault a Dacia ČSAO a.s. Černokostelecká. Objekt se nachází ve východní části města Praha, konkrétně v městském obvodu Nové Strašnice, přímo na frekventované čtyřproudé ulici Černokostelecká. Je součástí obchodně výrobní zóny, sousedí s dalším showroomem, benzínovou pumpou a jinými obchodními provozy. V současné době je projekt dokončen.Realizace proběhla na základě architektonické studie ateliéru Meetplace s.r.o. rozpracované do dalších projekčních fází kanceláří HPDK s.r.o. Stavba je charakterizována jako nový, moderní objekt zahrnující všechny provozy nutné pro fungování showroomu. Novostavba má výhodnou dopravní dostupnost a dostatečně dimenzované parkoviště pro klienty a velmi kvalitní vizuální kontakt s okolím prostřednictvím bohatě prosklené přepatrované fasády.

 

 

Hlavním pohledovým prvkem celé přístavby je prosklená fasáda výšky 6m ukončená netransparentním pásem z tahokovu nesoucím brandové značení. Fasáda je navržena jako předsazená před nosný systém tak, aby působila kompaktním a jednolitým dojmem. Západní část původního objektu byla rovněž upravena pro sjednocení firemního vzhledu –  v přízemní části je umístěna další prodejní plocha. Byly zde zvětšeny prosklené plochy bez zásahu do nosného systému objektu. V patře byly ponechány kancelářské prostory.

V přízemí přestavěná střední část objektu je řešena jako jeden velký open-space. Severní část objektu zůstala bez větších změn.

 
\"\"
další projekty
Přejít nahoru

Chcete s námi spolupracovat na dalším projektu?

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se Vám ozveme.